Książka..O Galicji Zdjęcia z kresów ..Kresy wschodnie Grzymałów Mapy historyczne Świdnica filmy taneczne filmy turniejowe taniec towarzyski współczesny nowoczesny klub taneczny swidnica wspolczesnyFilmy TanecznePielgrzymka Polecmy Wystawianie Świadectw Charakterystyki Energetycznej budynków oraz lokali.Badania termowizyjneWystawianie Świadectw Charakterystyki Energetycznej budynków oraz lokali. Badania termowizyjne

Potomkowie Jana Wojciecha KuliczkowskiegoMateriały otrzymano od Joe Fenn. potomka Jana Wojciecha Kuliczkowskiego

Nazwisko: Kuliczkowski
 
Imię: Jan
 
Drugie imię: Wojciech
 
DOB: ok. 1810 w Jazlowiec (Jazlowiec w Galicji (starego polskiego terytorium między Kraków i Lwów (obecnie część Ukrainy).
 
Podczas Powstania porucznikiem, (Krakusy 5-szy Regiment), wyemigrował do Francji w lutym 1833 i mieszkał i pracował w Bourges, a następnie na 15 lipca 1833 wyjechał do Belle-Isle, aby wziąć udział w kampanii w Portugalii (w ramach Generalnego Bem), Auch assinged do dnia 6 kwietnia 1834 wylądował w Anglii.
 
Z siedzibą w Londynie, politycznie aktywnych skrytykował Czartoryskich politycznych klub (19 sierpnia 1834), w dniu 29 listopada 1843 zdecydują się wziąć udział w ruch polityczny.
 
Zmarł w Londynie 18 grudnia 1869.

W/W materiały sa zawarte w Słowniku biograficznym oficerów powstania listopadowego t 2 - R Bielecki


Willian FENN mąż Marianny Kuliczkowskiej


Margaret Kuliczkowska córka Jana Wojciecha Kuliczkowskiego